معرفي کانال خود در تلگرامجهت سفارش تبلیغات با شماره در تماس باشید (ماهانه تنها....... تومان با بازدهی عالی)

ثبت تبلیغات لینکی در سایت تنها با ...... تومان در ماه

شايد شما از جمله افرادي باشيد که به دنبال معرفي کانال خود در تلگرامهستيد و به دنبال روشي هستيد تا اين کار را انجام بديد.

معرفي کانال خود در تلگرام

من به شما سايت http://canal-telegram.ir/ رو پيشنهاد ميدم و اين سايت براي معرفي کانال خود در تلگرام سايت بسيار مناسبي هست و خيلي از افراد ترجيح ميدن تا از اين سايت استفاده کنند.

اما شما فلسفه معرفي کانال خود در تلگرام را چي ميدانيد، بله درست حدس زديد اينکار را فقط جهت ازايش ممبر کانال تلگرام انچام ميديم.

يک روز به ديدين دوستم حسين که در بقالي کار ميکند رفتم و ديديم که کانال هاي تلگرام زيادي را به ثيت رسانده و برايم جالب بود که دوستم اين کانال هاي تلگرام را براي چي به ثبت رسونده.

او گفت که اين اين کانال هاي تلگرام را براي رونق دادن به کسب و کار خود به ثبت رسونده و اين براي من خيلي جالب بود و من از اين حرف دوستم خيلي خوشحال شدم و از دوستم خواستم تا کانال خودش را در سايتي جهت دريافت ممبر به ثبت برسونه.

من به دوستم سايت که در بالا گفتم را پيشنهاد دادم و دوستم هم خيلي استقبال کرد و به اين وسيله و فقط با معرفي کانال خود در تلگرام توانست به ممبر هاي زيادي دست پيدا کنه که اين در نوع خوش خيلي جالب توجه بود.

منبع : http://tablighcanaltelegr.parsiblog.com/


تبلیغ کانال تلگرام

مشخصات

  • منبع: http://tabligh-telegram-channels.rozblog.com/post/7
  • کلمات کلیدی: کانال ,تلگرام ,دوستم ,سايت ,معرفي ,جالب ,معرفي کانال ,خيلي جالب ,کانال تلگرام
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

برای ورود به کانال الگرام ما کلیک کنید